Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо сприяння у призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг

Депутатське звернення до Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо сприяння у призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг 22 Лютого 2019

22 Лютого 2019

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Кузнецовій – Молодчій Т. С.

______________________________

вул. І. Мазепи, 19,

м. Чернігів, 14017

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Тетяно Степанівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Берегового Віктора Григоровича, 09.10.1947 р. н., який проживає за адресою: вул. Реміснича, буд. 57, кв. 39, м. Чернігів, 14000 щодо сприяння у призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг.

З обставин викладених у зверненні вбачається, що Береговий В. Г., та його сім’я не в змозі самостійно оплатити житлово-комунальні послуги згідно рахунків, які надходять і складають близько 4 000,00 грн. Витрати сім’ї Берегового В. Г., на оплату ЖКП в опалювальний період перевищують 50% доходу сімейного бюджету щомісячно.

Заявник вказує, що раніше 2 роки підряд його сім’ї призначалась субсидія. Чому вона не призначена на опалювальний період 2018-2019 року Береговому В. Г., невідомо та й про причини відмови у призначенні субсидії, завчасно не повідомило. Вважає, такі дії неправомірними та несправедливими.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути можливість призначення заявнику субсидії на оплату житлово – комунальних послуг з урахуванням матеріального стану його сім’ї, кількості людей, що фактично проживають в помешканні, та надати Береговому В. Г., вичерпні роз’яснення з прийнятого рішення, щодо призначення субсидії або ж відмови у її призначенні.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Береговий В.Г.

Відповідь: щодо субсидії

Зворотний зв'язок