Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до в. о. керівника ПАТ «Укрзалізниця» щодо поставки н/вагонів по станції Горностаївка ПЗЗ-324101

Депутатське звернення до в. о. керівника ПАТ «Укрзалізниця» щодо поставки н/вагонів по станції Горностаївка ПЗЗ-324101 25 Вересня 2018

25 Вересня 2018

В. о. керівника ПАТ «Укрзалізниця» Кравцову Є. П.

______________________________

     вул. Тверська, б.5,

м. Київ, 03680

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ 

Шановний Євгене Павловичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів ДП «Добрянське лісове господарство», та як представник громади Ріпкинського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України, надійшло звернення від директора ДП «Добрянське лісове господарство» Горохівського І. О., з приводу невиконання без попередження ПАТ «Укрзалізниця» в односторонньому порядку угоди щодо поставки н/вагонів по станції Горностаївка ПЗЗ-324101.

Заявник вказує, що на даний час з його сторони укладені всі необхідні угоди на поставку залізничних вагонів. Кошти за використання вагонів, як і залізничний тариф, ДП «Добрянське лісове господарство» сплачує своєчасно і у повному обсязі. Зазначає, що припинення роботи по станції Горностаївка ПЗЗ-324101 унеможливлює виконання взятих на себе ДП «Добрянське лісове господарство» обов’язків у зносинах з іншими контрагентами та в кінцевому результаті тягне застосування штрафних санкцій до останнього.

Ч. 1 ст. 626 ЦК України передбачено, що договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків. Договір є обов’язковий для виконання сторонами.

Статтями 525, 526 Цивільного кодексу України  передбачено, що зобов'язання повинно виконуватися належним чином відповідно до умов договору, одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу розглянути і перевірити обставини викладені у зверненні та всіма залежними від Вас засобами сприяти відновленню поставки залізничних вагонів по станції Горностаївка ПЗЗ-324101.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та у копії на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на __ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо поставки вагонів по станції горностаївка П33-324101

Відповідь заявнику: Горохівський І.О.

Зворотний зв'язок