Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до В.о. міністра аграрної політики та продовольства України щодо призначення пенсії

Депутатське звернення до В.о. міністра аграрної політики та продовольства України щодо призначення пенсії 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

В.о. міністра аграрної політики та продовольства України

Трофімцевій О.В.

вул. Хрещатик, 24,

м. Київ, 01001

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Ольго Василівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло звернення Іллєнка Петра Петровича, 25.11.1962 р. н., яка проживає за адресою: вулиця Мстиславська, 179, кв. 29, м. Чернігів, 14000, щодо призначення пенсії.

У своєму зверненні Іллєнко П.П., вказує, що з 25.08.1983 по 14.10.1996 працював електрогазозварювальником тресту «Укрелеватормельстрой» ПДСП № 11 м. Чернігова, але після закриття тресту не може знайти архівних документів для призначення пенсії.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та надати Іллєнку П.П., роз’яснення щодо місця зберігання архівних документів тресту «Укрелеватормельстрой» ПДСП № 11 м. Чернігова та порядку отримання необхідних довідок для призначення пенсії.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Іллєнко П.П.

Зворотний зв'язок