Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатское обращение к и.о. министра аграрной политики и продовольствия Украины щодо назначения пенсии

Депутатское обращение к и.о. министра аграрной политики и продовольствия Украины щодо назначения пенсии 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Чернігівському міському голові

АтрошенкуВ.А.

________________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло колективне звернення в особі Грищенко Анастасії Миколаївни, яка проживає за адресою: вул. Чудінова, буд. 3, кв. 5, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння в проведенні ремонту в під’їзді будинку.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, мешканці будинку стурбовані незадовільним станом під’їзду, косметичний ремонт в якому проводився 10 років тому, на свої неодноразові звернення до обслуговуючої компанії, позитивних зрушень не отримали.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити залежних від Вас заходів реагування з вирішення порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Грищенко А.М.

Зворотний зв'язок