Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до в.о. міністра аграрної політики і продовольства України щодо призначення пенсії

Депутатське звернення до в.о. міністра аграрної політики і продовольства України щодо призначення пенсії

05 Квітня 2019

Голові Чернігівської обласної держаної адміністрації

Миснику О. П.

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Петровичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло колективне звернення жителів с. Вербівка Ріпкинського району, щодо відновлення автобусного сполучення по маршруту (Чернігів-Вербівка).

У своєму зверненні Чаус Володимир Іванович, який проживає за адресою: вул. П. Тичини, буд. 104, с. Вербівка, Ріпкинського району, Чернігівської області повідомив, що з грудня 2018 року перестало діяти міжміське сполученням (Чернігів – Вербівка). Село Вербівка знаходиться на значній відстані від районного та обласного центру. Що в свою чергу, не дає можливості місцевим жителям регулярно та своєчасно отримувати медичну допомогу, звертатися до органів державної влади та вирішувати свої нагальні проблеми.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав мешканців с. Вербівка.

Про прийняте рішення та вжиті заходи прошу повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо сполучення по маршруту (Чернігів-Вербівка)

Зворотний зв'язок