Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до В.о. голови Держгеокадастра щодо відмови в отримання кадастрового номеру на свої земельні ділянки

Депутатське звернення до В.о. голови Держгеокадастра щодо відмови в отримання кадастрового номеру на свої земельні ділянки 07 Березня 2019

07 Березня 2019

В.о. голови Держгеокадастру

О. К. Колотіліну

____________________________

вул. Народного ополчення, 3,       м. Київ, 03151

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Костянтиновичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло звернення від жителів с. Голубичі Ріпкинського району Чернігівської області Кульгейко Наталії Миколаївни, 1975 р. н., яка проживає за адресою: 15072, вулиця Святопкровська, буд. 90, с. Голубичі, Сусло Олег Іванович, 1973 р.н., який проживає за адресою: 15072, вулиця Святопокровська, буд.66, с. Голубичі, Кульгейко Михайло Васильович, 1968 р. н., який проживає за адресою: 15072, вулиця Коцюбинського, буд. 96, с. Голубичі, Кульгейко Світлана Леонідівна, 1975 р. н., яка проживає за адресою: 15072, вулиця Коцюбинського, буд.96, с. Голубичі, щодо відмови в отримання кадастрового номеру на свої земельні ділянки.

У своєму зверненні заявники Кульгейко Н.М., Кульгейко С. Л., Кульгейко М. В. та Сусло О. І., вказують, що вони 2002 року тримали державні акти на право власності на землю. У 2017 році під час звернення до Держгеокадастру для отримання кадастрового номеру на свої ділянки, отримали відмову у внесенні відомостей до Держгеокадастру у зв’язку з накладанням на межі їх ділянок, меж інших земельних ділянок.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявників згідно законодавства, а також надати Кульгейко Н.М., Кульгейко С.Л., Кульгейко М.В. та Сусло О.І., вичерпні роз’яснення.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявників у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Кульгейко Н.М.

Відповідь: щодо кадастрового номеру на земельну ділянку

Зворотний зв'язок