Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Виконуючому обов’язки голови Ріпкинської районної державної адміністрації щодо ремонту будинку та призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Депутатське звернення до Виконуючому обов’язки голови Ріпкинської районної державної адміністрації щодо ремонту будинку та призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Виконуючому обов’язки голови Ріпкинської районної державної адміністрації

Андрушко О.О.

вул. Святомиколаївська, 85,

смт. Ріпки, Ріпкинського району, Чернігівської області, 15000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Олександровичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України надійшло звернення Іваненко Наталії Сергіївни, 1932 р. н., яка проживає за адресою: вулиця Поліська, буд. 100, с. Добрянка, Ріпкинського району, Чернігівської області, 15000, щодо ремонту будинку та призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

У своєму зверненні Іваненко Н. С., вказує, що вона проживає в будинку, який належить Добрянській ветеринарній лікарні. З 1937 року в будинку жодного разу не проводився капітальний ремонт, внаслідок чого будинок розвалюється. Для опалення будинку необхідно 3 машини дров, придбати яких заявниця не в змозі. У призначенні субсидії їй було відмовлено, так як в квартирі прописаний син, який останні 20 років не проживає за місцем прописки.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, а також надати Іваненко Н.С., в межах своєї компетенції, необхідну допомогу.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Іваненко Н.С.

Відповідь: щодо субсидії

Зворотний зв'язок