Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Виконуючого обов’язки Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Чернігівського району щодо реорганізації Кархівської загальноосвітньої школи

Депутатське звернення до Виконуючого обов’язки Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Чернігівського району щодо реорганізації Кархівської загальноосвітньої школи 18 Квітня 2019

18 Квітня 2019

Виконуючому обов’язки Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Чернігівського району

Ворох Н.В.

вул. Шевченка 50,

смт.М-Коцюбинськ,

Чернігівського району, 15552

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Ніно Володимирівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло колективне звернення жителів с. Кархівка, Чернігівського району, щодо реорганізації Кархівської загальноосвітньої школи.

У своєму зверненні Масловська Оксана Дмитрівна, 22.11.1980 р. н., проживає за адресою: вул. Нова, буд. 76, с. Кархівка, Чернігівського району, Чернігівської області, 15551, обурена діями керівництва Михайло-Коцюбинської ОТГ, яке без відповідного громадського обговорення, винесли на 28 сесію 7 скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради, питання реорганізації Кархівської загальноосвітньої школи I-II ступеня. На даний час в Кархівський ЗОШ навчається 34 учні, що являється достатнім для повноцінного функціонування навчального закладу даного ступеня.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного питання. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Масловська О.Д.

Відповідь: щодо реорганізації Кархівської загальноосвітньої школи

Зворотний зв'язок