Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Виконуючого обов’язки Міністра охорони здоров’я України Супрун У. щодо сприяння в отриманні лікарських препаратів

Депутатське звернення до Виконуючого обов’язки Міністра охорони здоров’я України Супрун У. щодо сприяння в отриманні лікарських препаратів 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Виконуючому обовязки Міністра охорони здоровя України

Супрун У.

вул. Грушевського 7,

м. Київ, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Ульяно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Шендрин Світлани Кузьминічни, 17.06.1952 р. н., яка проживає за адресою: вул. Д. Куриєнка, буд. 25, смт. Ріпки, Ріпкинського району, Чернігівської області, 15000, щодо сприяння в отриманні лікарських препаратів.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявниці вказується, що її син хворий на цукровий діабет, і вже 18 років отримує інсулін «Хамулін». На даний час вищевказаний лікарський препарат відсутній, так як не пройшов перереєстрацію, інші, аналогічні препарати, небезпечні для її сина.

Враховуючи викладене, прошу Вас в межах своєї компетенції розглянути обставини, викладені у зверненні, та в разі виявлення порушень вжити необхідних заходів реагування. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Шендрин С.К.

Відповідь: щодо отримання лікарських препаратів

Зворотний зв'язок