Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Виконуючого обов’язки голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру щодо приватизації земельної ділянки

Депутатське звернення до Виконуючого обов’язки голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру щодо приватизації земельної ділянки 05 Жовтня 2018

05 Жовтня 2018

Виконуючому обов’язки голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

Колотіну О. К. 

__________________________

вул. Народного Ополчення, 3,

м. Київ, 03151

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Костянтиновичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від громадянки Фурси Надії Дмитрівни, 01.06.1957 р. н., яка проживає за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Золотинка, вул.Набережна,5, щодо приватизації земельної ділянки.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, мова йде про те, що матері заявниці належав пай (земельна ділянка) загальною площею 1,01 га. Земельна ділянка знаходилася в оренді. У 2017 році померла мати заявниці Ребенок Т.П., а тому остання почала готувати документи на оформлення спадщини. Нажаль переоформити пай на себе Фурса Н. Д., не змогла, оскільки місце де знаходилась її земельна ділянка, тобто усе поле у 2006 році було приватизовано «Чернігіварголісгоспом», який підпорядкований Чернігівській обласній раді. Отож, виникла ситуація за якої Фурса Н. Д., на даний час не має змоги переоформити на себе земельну ділянку в порядку спадкування, оскільки вона знаходиться у власності у іншої особи.

За таких обставин є незрозумілим, як земельна ділянка з визначеними межами та яка належала фізичній особі могла бути приватизована зовсім іншим суб’єктом господарювання.

Система державного земельного кадастру дає можливість оперативно отримувати необхідну інформацію про земельні ділянки на всій території України, їхнє цільове призначення та обмеження у використанні.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути викладені у зверненні обставини та надати відповідні роз’яснення з приводу ситуації, що склалася у даному випадку.

У відповідності до Конституції України право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника.

 

Додаток: 1) копія звернення на ___ арк.;

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо приватизації земельної ділянки

Відповідь заявнику: Фурс Н.Д.

Зворотний зв'язок