Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до міністра аграрної політики та продовольства України щодо порядку отримання бюджетної дотації за забій худоби

Депутатське звернення до міністра аграрної політики та продовольства України щодо порядку отримання бюджетної дотації за забій худоби 10 Травня 2017

10 Травня 2017

Міністру аграрної політики та продовольства України

Кутовому Т.В.

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Тарасе Вікторовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівщини, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Косаченко Галини Антонівни, яка мешкає за адресою: Чернігівська обл., Ріпкинський р-н, с. Ловинь, вул. Підлісна, 10, щодо порядку отримання бюджетної дотації.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документів, заявниця виростила дві голови молодняка великої рогатої худоби та в 2008 році цю худобу здала на заготівельне підприємство.

Відповідно до «Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку тваринництва» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 348 від 1 березня 2007 р. дотація за вирощену і продану худобу та птицю надається фізичним особам за вирощені ними та продані, в тому числі через товарні біржі та аукціони, на забій і переробку суб'єктам господарювання, які мають власні (орендовані) переробні потужності, молодняк великої рогатої худоби, свині (за винятком свиноматок і кнурів).

Зазначену дотацію заявниця не отримала.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу надати інформацію щодо виконання «Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку тваринництва» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 348 від 1 березня 2007 р. та щодо виплати дотації Косаченко Галині Антонівні.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7, та копію на адресу заявника: 15031, Чернігівська обл., Ріпкинський р-н., с. Ловинь, вул. Підлісна, 10.

 

Додатки: копія звернення із супровідними матеріалами.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо дотації за забій худобу.

Відповідь: щодо порядку отримання бюджетної дотації.

Зворотний зв'язок