Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Міністра інфраструктури України щодо проведення капітального ремонту А/Д загального користування державного значення Т-25-55/Р-12/-Вознесенське у Чернігівській області

Депутатське звернення до Міністра інфраструктури України щодо проведення капітального ремонту А/Д загального користування державного значення Т-25-55/Р-12/-Вознесенське у Чернігівській області 25 Вересня 2018

25 Вересня 2018

Міністру інфраструктури України

Омеляну В. В.

______________________________

пр. Перемоги, 14,

м. Київ, 01135

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Володимире Володимировичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

Повідомляю Вам, що мною було надіслано депутатське звернення до Державного агентства автомобільних доріг України щодо проведення капітального ремонту А/Д загального користування державного значення Т-25-55/Р-12/-Вознесенське у Чернігівській області, по якій здійснюється підвіз учнів, під’їзд до села маршрутних автобусів та швидкої допомоги, та що перебуває у вкрай не придатному для експлуатації стані.

Листом від 02.08.2018 року, Укравтодором мене повідомлено, що А/Д загального користування державного значення Т-25-55/Р-12/-Вознесенське у Чернігівській області не включена до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2018 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування». У зв’язку з цим вказана автомобільна дорога буде підтримуватись у проїзному стані шляхом виконання робіт з дрібного ремонту та експлуатаційного утримання в межах наявних коштів.

Також, повідомлено, що фінансування А/Д загального користування державного значення Т-25-55/Р-12/-Вознесенське у Чернігівській області можливе в рамках експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування відповідно

до п. 33 розділу 6 «Прикінцеві положення та перехідні положення» Бюджетного КУ та постанови КМУ № 726 від 16.09.2015 року.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та в межах компетенції вжити усіх можливих заходів з метою фінансування проведення капітального ремонту ділянки дороги А/Д загального користування державного значення Т-25-55/Р-12/-Вознесенське у Чернігівській області. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7.      

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Бригинець В.П.

Зворотний зв'язок