Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до міністра закордонних справ України та голови правління ПФ України щодо сприяння у перерахунку пенсії

Депутатське звернення до міністра закордонних справ України та голови правління ПФ України щодо сприяння у перерахунку пенсії 10 Лютого 2017

10 Лютого 2017

Міністру закордонних

справ України

Клімкіну П.А.

01018, м. Київ, Михайлівська площа, 1

 

Голові правління

Пенсійного фонду України

Зарудному О.Б.

01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 9

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Павле Анатолійовичу!

Шановний Олексію Борисовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Литвиненка Олександра Миколайовича, який мешкає за адресою:, щодо неможливості отримання документів.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник в період часу з 03.10.1982 року по 16.06.1984 року перебував у закордонному відрядженні у Лівії. Але при розрахунку розміру пенсії існують певні перепони щодо врахуванні цього стажу у зв’язку із відсутністю необхідних документів. Правонаступники підприємств та відомств, які направляли заявника у трудове відрядження знаходяться в Російській Федерації. Його намагання отримати необхідні документи шляхом направлення відповідних звернень в Російську Федерацію не дали потрібного результату.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу:

  1. розглянути можливість перерахування пенсії, врахувавши стаж та розміру заробітної плати за період роботи Литвиненком О.М. в Лівії за наявними документами;
  2. сприяти у зборі необхідних документів, що потрібні для врахування стажу та розміру заробітної плати за період роботи Литвиненком О.М. в Лівії.

Відповідь прошу надати у встановлений законом строк на адресу моєї громадської приймальні: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника:  .

Додатки: копія звернення та супровідних документів.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

 

Відповідь: МЗС на 01-206-53

                ПФУ на 01-206-53

Зворотний зв'язок