Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Міністра Юстиції України щодо сприяння у виконанні рішення Чернігівського районного суду

Депутатське звернення до Міністра Юстиції України щодо сприяння у виконанні рішення Чернігівського районного суду

18 Квітня 2019

Міністру Юстиції України

Петренко П. Д.

___________________________

вул. Городецького, 13,

м. Київ, 01001

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Павле Дмитровичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України надійшло звернення Володєй Ірини Ларіонівни, 05.10.1937 р. н., яка проживає за адресою: 15532, провулок Володєя, буд. 2, с. Боромики, Чернігівського району, Чернігівської області, щодо сприяння у виконанні рішення Чернігівського районного суду.

У своєму зверненні Володєй І. Л., вказує, що в 2011 році Чернігівський районний суд зобов’язав (виконавчий лист № 2-а-11636/11 від 18.10.2011) УПФУ в Чернігівському районі Чернігівської області, здійснити Володєй І.Л. перерахунок пенсії з підвищенням її розміру як дитині війни на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком з розміру, встановленого ч.1 ст.28 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та провести відповідні виплати за період з 12 січня 2011 року по 22 липня 2011 року включно з урахуванням проведених виплат. На свої звернення до Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, щодо стану погашення заборгованості, отримує лише посилання на відповідну сторінку в мережі Інтернету.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас, в межах своєї компетенції вжити необхідних заходів реагування для відновлення порушених прав заявника, а також надати Володєй І.Л., вичерпні роз’яснення щодо порядку та процедури поновлення порушених прав.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Володєй І.Л.

Відповідь: щодо виконання судового Чернігівського рішення

Зворотний зв'язок