Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Міністра Юстиції України щодо Ріпкинської районної державної нотаріальної контори

Депутатське звернення до Міністра Юстиції України щодо Ріпкинської районної державної нотаріальної контори 08 Лютого 2019

08 Лютого 2019

Міністру Юстиції України

Петренко П. Д.

вул.Городецького,13

м. Київ, 01001

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Павле Дмитровичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Брусило Світлани-Анастасії Олександрівни, 07.11.1977 р. н., яка проживає за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Востришева, буд.30, щодо відновлення роботи Ріпкинської районної державної нотаріальної контори Чернігівської області за юридичною адресою: Чернігівська обл., смт. Ріпки, вул. Попудренка, 8А, а також, що до введення додаткового штату до колективу ГТУЮ в Чернігівській області.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені в зверненні, та в межах компетенції вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.    

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Брусило С.-А. О.

Відповідь: щодо РРДНК Чернігівської області

Зворотний зв'язок