Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Міністра Юстиції України щодо виконання рішення Деснянського районного суду м. Чернігова № 750/10804/18 від 19.11.2018 року в частині стягнення нарахованої але невиплаченої заробітної плати

Депутатське звернення до Міністра Юстиції України щодо виконання рішення Деснянського районного суду м. Чернігова № 750/10804/18 від 19.11.2018 року в частині стягнення нарахованої але невиплаченої заробітної плати 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

 Міністру Юстиції України

Петренко П. Д.

___________________________

вул. Городецького, 13,

м. Київ, 01001

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Павле Дмитровичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення гр. Нестеренко Михайла Макаровича, який проживає за адресою: м. Чернігів, вул. Пухова, буд. 138, кв. 27, щодо виконання рішення Деснянського районного суду м. Чернігова № 750/10804/18 від 19.11.2018 року в частині стягнення нарахованої але невиплаченої заробітної плати.

Зі звернення і доданих документів вбачається, що від Головного територіального управлінням юстиції у Чернігівській області прийшло повідомлення від 2018 року, де вказано, що рішення суду прийнято до обліку і відкрите виконавче провадження.

Нестеренко М.М., стверджує, що незважаючи на відповідне рішення суду і отримані повідомлення від Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області так і не були вжиті всі необхідні заходи, аби рішення було виконане на користь заявника.

Конституція України закріплює право кожного на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, а також право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Основним елементом, що визначає життєвий рівень громадян, є одержувана ними заробітна плата – винагорода, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган (або особа) виплачує працівникові за виконану ним роботу. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

Статтею 40 Конституції України закріплено,- право громадян на індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисте звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів. Цим самим держава гарантує громадянам України право впливати на точне, відповідно до закону, функціонування органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності, гарантує обстоювання нами своїх законних

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про звернення громадян», органи державної влади, їх керівники та інші посадові особи в межах своїх повноважень зобов’язані: об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряти заяви чи скарги; забезпечувати поновлення порушених прав, реальне виконання прийнятих у зв’язку з заявою чи скаргою рішень; письмово повідомляти громадянина про результати перевірки заяви чи скарги і суть прийнятого рішення.

Держава Україна, як високо розвинута правова держава гарантує кожному право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань (ч.5ст.55 Конституції України).

На даний час Нестеренко М.М., звернувся до мене, як народного депутата, керуючись ч.13 ст.24 Закону України «Про статус народного депутата» за допомогою.

На підставі вищевказаного та відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу розглянути обставини викладені у зверненні та в межах компетенції вжити відповідних заходів реагування спрямованих на реальне виконання рішення Деснянського районного суду      м. Чернігова від 19.11.2018 року.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додатки: копія звернення на ___ арк

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Нестеренко М.М.

Відповідь: щодо виконання рішення суду

Зворотний зв'язок