Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Міністра соціальної політики України щодо сприяння в отриманні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Депутатське звернення до Міністра соціальної політики України щодо сприяння в отриманні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг 18 Квітня 2019

18 Квітня 2019

Міністру соціальної політики України

Реві А.О.

вул. Еспланадна, 80/10, м. Київ, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Андрію Олексійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Головко Віктора Миколайовича, 18.04.1965 р. н., проживає за адресою: вул. Д. Самоквасова, буд.9, кв.51, м. Чернігів, 14001, щодо сприяння в отриманні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник вказує, що його мати Головко Ганна Пименівна інвалід I групи, за якою він доглядав та проживав з нею разом, 17.03.2019 року вона померла. Нараховану монетизовану субсидію за березень місяць вона не встигла отримати. Головко В.М., звертається з проханням, законодавчо врегулювати питання отримання спадкоємцями частини недоотриманої субсидії.

Враховуючи вищевикладене, прошу Вас в межах своєї компетенції розглянути обставини, викладені у зверненні, вийти з відповідними пропозиціями до Кабінету міністрів України для врегулювання вказаної прогалини. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Головко В.М.

Зворотний зв'язок