Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області щодо забезпечення населення нотаріальними послугами

Депутатське звернення до Начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області щодо забезпечення населення нотаріальними послугами 29 Травня 2018

29 Травня 2018

Начальнику Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Трейтяку О. М.

пр. Миру, 43, м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олеже Миколайовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Ріпкинського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Брусило Світлани–Анастасії Олександрівни, яка проживає за адресою: вул. Востришева, 30, м. Чернігів, щодо забезпечення населення нотаріальними послугами. Відповідно до обставин, викладених у зверненні, на цей час відсутні державні нотаріуси у Ніжинському, Талалаївському, Срібнянському, Ріпкинському, Куликівському та Новгород – Сіверському районах Чернігівської області. Зокрема, керівництво Ріпкинської державної нотаріальної контори здійснює завідувач Першої чернігівської державної нотаріальної контори. У смт. Ріпки взагалі працює 1 державний нотаріус, що зумовлює значне навантаження на нотаріуса та великі черги. Поряд з цим, заявник зазначає, що має необхідні знання, досвід та фахові характеристики для зайняття нотаріальною діяльністю.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути викладені у зверненні обставини, вжити необхідних заходів з вирішення порушених питань, та надати заявнику вичерпні роз’яснення з питання заняття нотаріальною діяльністю.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо забезпечення населення нотаріальними послугами

Відповідь заявнику: Брусило С.А.

Відповідь заявнику: Брусило С.А.

Зворотний зв'язок