Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області щодо оформлення спадщини на земельну ділянку та будинок

Депутатське звернення до Начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області щодо оформлення спадщини на земельну ділянку та будинок 24 Серпня 2018

24 Серпня 2018

Начальнику Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Трейтяку О. М.

____________________________

проспект Миру, 43,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олеже Миколайовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігів, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від громадянки Кириловської Валентини Олексіївни, яка проживає за адресою: м. Чернігів, вул. Попудренка, б.11, кв.59 з приводу оформлення спадщини на земельну ділянку та будинок в с. Новоукраїнське Ріпкинського району Чернігівської області.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, батько Кирилоської В. О., Вовк Олексій Митрофанович мав у своєму володінні в с. Новоукраїнське Ріпкинського району земельну ділянку в розмірі 0,42 га. Після смерті батьків у 1983-84р.р., Кириловська В. О., почала оформлювати спадщину, але через хворобу не довела справу до кінця, у зв’язку з цим просить допомоги та сприяння у відновленні документів на землю та будинок.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні та надати Кириловській В. О., вичерпні роз’яснення з можливості оформлення спадщини на земельну ділянку та будинок станом на сьогоднішній день.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та на адресу заявника: м. Чернігів, проспект Перемоги, б.58, кв.9.

 

Додаток: копія звернення з додатками на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо оформлення спадщини

Відповідь заявнику: Кириловська В.О.

Зворотний зв'язок