Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальнику Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області щодо сприяння оформлення тимчасової державної допомоги

Депутатське звернення до Начальнику Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області щодо сприяння оформлення тимчасової державної допомоги 05 Лютого 2019

05 Лютого 2019

Начальнику Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Трейтяку О. М.

____________________________

пр. Миру, 43

м. Чернігів, 14000

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олеже Миколайовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від громадянки Бондаренко Любові Миколаївни, 14.09.1950 р. н., яка проживає за адресою: вул. Радченка, буд. 14, кв. 16, м. Чернігів, 14017, щодо сприяння оформлення тимчасової державної допомоги.

У відповідності до обставин викладених у зверненні Бондаренко Л. М., звертається в інтересах своєї доньки Бондаренко Ірини Миколаївни, 1980 р. н., яка виховує малолітню доньку 2016 р. н., із проханням сприяння оформлення тимчасової державної допомоги згідно постанови КМУ № 189 від 22.02.2006 року «Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме». Зазначає, що батько – малолітньої дитини Михайличенко Олександр Вікторович перебуває в СІЗО, рішення суду про стягнення аліментів не виконує.

Також, заявниця повідомляє, що самостійно її донька – Бондаренко І. М., можливості вирішенням вказаного вище питання не має, оскільки є інвалідом ІІ групи.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити усіх можливих заходів реагування щодо вирішення порушеного у зверненні питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.    

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Бондаренко Л. М.

Відповідь: щодо сприяня оформлення тимчасової державної допомоги

Зворотний зв'язок