Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області щодо сприяння у відшкодуванні заборгованості по заробітній платі

Депутатське звернення до Начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області щодо сприяння у відшкодуванні заборгованості по заробітній платі

05 Квітня 2019

Начальнику Головного

територіального управління

юстиції у Чернігівській області

Трейтяк О.М.

_____________________________

пр. Миру, 43,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олеже Миколайовичу !

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Лутченко Валентин Іванович, який проживає за адресою: 14000, вул. Незалежності, буд. 70, кв. 96, м. Чернігів, щодо сприяння у відшкодуванні заборгованості по заробітній платі.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні заявниця просить допомоги у вирішенні питання з відшкодуванням боргу по заробітній платі в розмірі 11042.85 грн. яка виникла внаслідок того, що ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів», заборгувало заявнику заробітну плату за 8 місяців. Лутченко В.І. звернулась до суду з даного питання. В грудні 2018 року заявник подав документи до управління праці та соціального захисту Чернігівської області та державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, щодо примусового стягнення заробітної плати з відповідача, але і до цього часу рішення суду залишилось не виконаним.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно чинного законодавства, а також надати Лутченко В.І., вичерпні відповіді щодо поданої заяви.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Лутченко В.І.

Відповідь: щодо сприяння у відшкодуванні заборгованності

Зворотний зв'язок