Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника головного територіального управління Юстиції у Чернігівській області щодо виконання рішення Новозаводського районного суду м.Чернігова

Депутатське звернення до Начальника головного територіального управління Юстиції у Чернігівській області щодо виконання рішення Новозаводського районного суду м.Чернігова 18 Квітня 2019

18 Квітня 2019

Начальнику головного територіального управління Юстиції у Чернігівській області

Трейтяку О. М.

___________________________

пр. Миру, 43, м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олеже Миколайовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України надійшло звернення Теселько Галини Олександрівни, 09.02.1973 р. н., яка проживає за адресою: вул. Толстого, буд. 96, кв.16, м. Чернігів, щодо виконання рішення Новозаводського районного суду м.Чернігова.

У своєму зверненні Теселько Г.О., вказує, що в 2009 році Новозаводський районний суд м. Чернігова зобов’язав (виконавчий лист № 2-3265 від 29.10.2009) задовільнив позовні вимоги до Вороха Сергія Васильовича, 11.09.1969 р. н., про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини Ворох Олександри Сергіївни, 03.12.2007 р.н, в розмірі 1/3 частини всіх видів доходів відповідача щомісячно, починаючи з 07.09.2009 року і до досягнення дитиною повноліття. В 2016 році Новозаводський районний суд м. Чернігова оголосив у розшук Вороха Сергія Васильовича, який ухиляється від сплати аліментів.

На свої неодноразові звернення до Новозаводського відділу державної виконавчої служби м. Чернігова Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, щодо місця перебування боржника та наявного у нього майна, результату не отримує.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас, в межах своєї компетенції вжити необхідних заходів реагування для відновлення порушених прав заявника, а також надати Теселько Г.О., вичерпні роз’яснення щодо порядку та процедури поновлення порушених прав.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Теселько Г.О.

Відповідь: щодо виконання рішення Новозаводського районного суду

Зворотний зв'язок