Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області щодо порушення недоторканості приватного життя останньої та прийняття відповідних мір

Депутатське звернення до Начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області щодо порушення недоторканості приватного життя останньої та прийняття відповідних мір 05 Листопада 2018

05 Листопада 2018

Начальнику Головного управління Національної поліції

в Чернігівській області

Альохіну Е. В.

______________________________

проспект Перемоги, 74

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Едуарде Володимировичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Духно Ольги Павлівни, яка проживає за адресою: вул. Старостриженська, б.13, кв.2, м. Чернігів, 14000, щодо порушення недоторканості приватного життя останньої та прийняття відповідних мір.

Відповідно до обставин викладених у зверненні вбачається, що сусід Духно Ольги Павлівни встановив у своєму дворі відеокамеру, яка веде зйомку приватного сектору заявниці. Духно О. П., стверджує, що дозволу на відео фіксацію свого двору не надавала. Сусід також зі своєї сторони питання встановлення відеокамери із заявницею не узгоджував.

Згідно ст. 32 Конституції України, ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без й згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Враховуючи наведене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини викладені у зверненні та в межах компетенції вжити необхідних заходів реагування з метою недопущення порушення прав Духно О. П., гарантованих Конституцією України.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявників.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Духно О.П.

Відповідь: щодо порушення недоторканості приватного життя останньої та прийняття відповідних мір

Зворотний зв'язок