Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до начальника головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області щодо нарахування пенсії Чечотці О.М.

Депутатське звернення до начальника головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області щодо нарахування пенсії Чечотці О.М. 20 Травня 2017

20 Травня 2017

Начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Юрченку Ю.Д.

 

вул. П'ятницька , 83 –а,

м. Чернігів, 14005

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Юрію Дмитровичу!

 

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Чечотки Олексія Миколайовича, мешкає за адресою вул. Генерала Бєлова, 37, корп. 1,  кв. 1, м. Чернігів, щодо нарахування пенсії. 

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник перебуває на обліку у Чернігівському об’єднаному управління Пенсійного фонду України та отримує пенсію за віком. Вказує, що розмір пенсії складає 1 360,00 грн. та, не зважаючи на стаж роботи, пенсія не перераховувалось. З метою визначення підстав нарахування саме цього розміру пенсії заявник звертався до об’єднаного управління ПФУ, однак порушених заявником питань у отриманому листі - відповіді не відображено. Чечотка О.М. просить сприяння у отриманні більш детальної інформації стосовно визначення розміру його пенсії, з відображенням періоду роботи, взятого до розрахунку, та застосованих при цьому коефіцієнтів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути викладені у зверненні обставини та надати заявнику вичерпну інформацію з усіх порушених питань.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Генерала Бєлова, 37, корп. 1, кв. 1, м. Чернігів.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо нарахування пенсії

Відповідь заявнику: Чечотка О.М.

Зворотний зв'язок