Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника головного управління пенсійного фонду України в Чернігівській області щодо сприяння у виплаті державної соціальної допомоги

Депутатське звернення до Начальника головного управління пенсійного фонду України в Чернігівській області щодо сприяння у виплаті державної соціальної допомоги 14 Червня 2019

14 Червня 2019

Начальнику головного управління пенсійного фонду України в Чернігівській області

Юрченку Ю.Д.

вул. П’ятницька, 83-А,

м. Чернігів, 14005

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Юрію Дмитровичу!

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України надійшло звернення Якименко Надії Захарівни, 18.06.1941 р. н., яка проживає за адресою: 14000, вул. Незалежності, буд.76, кв.47, м. Чернігів, щодо сприяння у виплаті державної соціальної допомоги.

У своєму зверненні Якименко Н.З., вказує, що в 2011 році Новозаводський районний суд м. Чернігова зобов’язав (виконавчий лист № 2-а-6841/11 від 29.11.2011) УПФУ в Новозаводському районі м.Чернігова, здійснити Якименко Н.З. перерахунок пенсії з підвищенням її розміру як дитині війни на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком з розміру, встановленого ч.1 ст.28 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та провести відповідні виплати за період з 30 листопада 2010 року по 31 травня 2011 року включно з урахуванням проведених виплат. На даний час заявник отримала виплату в розмірі 439.20 грн. із необхідних 717.85 грн.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити залежних від Вас заходів реагування з вирішення порушеного питання.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк. 

Додаток: копія звернення на 7 арк.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь заявнику: Якименко Н. З.

Відповідь: щодо повернення коштів державної соціальної допомоги.

Зворотний зв'язок