Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника головного управління праці та соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації щодо нарахування пільг колишнім в’язням концентраційних таборів

Депутатське звернення до Начальника головного управління праці та соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації щодо нарахування пільг колишнім в’язням концентраційних таборів 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Начальнику головного управління праці та соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації

      Русину О. В.   

пр. Миру, 116-а,

м. Чернігів, 14028

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Ларисо Михайлівно !

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло звернення Сахно Галині Микитівни, 1926 р. н., яка проживає за адресою: вулиця Самоквасова, буд.10, кв.79, м. Чернігова, 14000, щодо нарахування пільг колишнім в’язням концентраційних таборів.

У своєму зверненні Сахно Г.М., вказує, що 1942 року вона була примусово вивезена до Німеччини, де на протязі 4-х років працювала на різних фабриках та заводах. Проте ніяких доплат до пенсії за свою роботу в Німеччині вона не отримує.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, а також надати Сахно Г.М., вичерпні роз’яснення щодо порядку призначення пільг та доплат до її пенсії. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Сахно Г.М.

Відповідь: щодо нарахування пільг колишним в'язням конценнтраційних таборів

Зворотний зв'язок