Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника ГУНП в Чернігівській області щодо втрати хутряного кожушка

Депутатське звернення до Начальника ГУНП в Чернігівській області щодо втрати хутряного кожушка 07 Березня 2019

07 Березня 2019

Начальнику ГУНП в Чернігівській області

Альохіну Е.В.

___________________________

вул. пр. Перемоги, 74,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Едуарде Володимировичу!

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Пашніної Валентини Валентинівни, проживає за адресою: вул. Попудренка, буд. 11, кв. 19, м. Чернігів, щодо втрати хутряного кожушка.

Відповідно до обставин викладених у зверненні, її донька на початку 2018 року, з невідомих причин, віднесла новий кожушок з хутра до швейної фабрики «Елегант» (м. Чернігів, п-кт. Перемоги 41) та залишила його на банкоматі в холі приміщення фабрики і пішла забувши його там. У вересні 2018 року донька зізналась, що залишила вищезазначену річ на швейній фабриці. Від охоронців фабрики, заявниця дізналась, що кожушок забрав колишній охоронець фірми «Явір» гр. Максименко С.В. Заявниця неодноразово намагалася зв’язатись з Максименком С.В., але безуспішно, після чого вона 08.11.2018 року звернулась з відповідною заявою до Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області. 11.12.2018 року Пашніна В.В. отримала відповідь, що встановити місцезнаходження гр. Максименка С.В. не виявилось можливим.

Враховуючи зазначене, прошу Вас в межах своєї компетенції провести повну, всебічну та об’єктивну перевірку обставини викладених у зверненні, та вжити в рамках закону відповідних заходів реагування, а в разі підтвердження допущення недоліків покарати винних.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Пашніна В.В.

Відповідь: щодо втрати хутряного кожуха

Зворотний зв'язок