Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника комунального підприємства «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради щодо демонтажу металевого гаражу

Депутатське звернення до Начальника комунального підприємства «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради щодо демонтажу металевого гаражу 24 Листопада 2017

24 Листопада 2017

Начальнику комунального підприємства «Муніципальна варта»

Чернігівської міської ради

Хрустицькому В. А.

____________________________

вул. Бєлова, 2,

м. Чернігів, 14000

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Віталію Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Тупотілової Марії Семенівни, яка проживає за адресою: просп. Перемоги, 12,           кв. 23, м. Чернігова щодо демонтажу металевого гаражу.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, у користуванні заявника за адресою проживання перебуває металевий гараж. Вказується, що він був оформлений на її свекра згідно рішення виконкому Чернігівської міської ради депутатів трудящих від 10.05.1967 року. Однак, на цей час заявнику повідомлено про необхідність здійснення демонтажу вказаного металевого гаражу.

Відповідно до Порядку демонтажу тимчасових (металевих) гаражів на території м. Чернігова, затвердженого Рішенням Чернігівської міської ради від 29 червня 2017 року № 21/VII- 7, уповноваженим органом з питань проведення демонтажу тимчасових (металевих) гаражів на території м. Чернігова є комунальне підприємство «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас не допустити порушення прав заявника, та в межах компетенції розглянути обставини, викладені у зверненні, та надати заявнику вичерпні роз’яснення щодо порушених питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо демонтажу металевого гаражу

Відповідь заявнику: Тупотілова М.С

Зворотний зв'язок