Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до начальника КП «Новозаводське» Чернігівської МР щодо нарахування плати за утримання будинків та прибудинкових територій

Депутатське звернення до начальника КП «Новозаводське» Чернігівської МР щодо нарахування плати за утримання будинків та прибудинкових територій 21 Серпня 2017

21 Серпня 2017

Начальнику комунального підприємства «Новозаводське»

Чернігівської міської ради

Морському В. І.

______________________________

просп. Перемоги, 15, м. Чернігів, 14017

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Віталіє Івановичу!

  З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Голоскевича Валентина Леонідовича, проживає за адресою вул. Толстого, б. 100, кв. 9, м. Чернігів щодо нарахування плати за утримання будинків та прибудинкових територій.

У зверненні вказується, що відповідно до квитанцій на оплату комунальних послуг, що надаються КП «Новозаводське», заявнику нарахована заборгованість у сумі 1204, 55 грн.  Заявник вказує, що йому невідомі та незрозумілі підстави нарахування вказаної суми, під час звернення до підприємства необхідної інформації він не отримав.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас надати заявнику вичерпну та детальну інформацію щодо нарахованої суми заборгованості за надані комунальні послуги.

 Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо нарахування плати за утримання будинків та прибудинкових територій

Відповідь заявнику: Голосевич В.Л.

Зворотний зв'язок