Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника КП «ЖЕК-13» щодо встановлення дверей в під’їзді будинку

Депутатське звернення до Начальника КП «ЖЕК-13» щодо встановлення дверей в під’їзді будинку 14 Червня 2019

14 Червня 2019

Начальнику КП «ЖЕК-13»

Роговій О.Г.

вул. Незалежності, 14-А,

м. Чернігів, 14026

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Ольго Георгіївно!

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Пашко Віктора Олексійовича, проживає за адресою вул. Незалежності, 70, кв. 106, м. Чернігів щодо встановлення дверей в під’їзді будинку.

У відповідності до обставин викладених у зверненні заявник звертається з проханням встановити двері запасного виходу в під’їзді № III, буд.70.

Відповідно до положень ст. 14 Житлового кодексу Української РСР до компетенції виконавчих комітетів обласних, міських (міст республіканського підпорядкування) Рад народних депутатів у галузі використання і забезпечення схоронності житлового фонду віднесено, серед іншого, здійснення управління житловим фондом місцевих Рад і забезпечення його схоронності, правильної експлуатації, капітального і поточного ремонту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушених у зверненні питань. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на 1 арк.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь заявнику: Пашко В. О.

Зворотний зв'язок