Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до начальника Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України щодо руху транспортних засобів через пункт пропуску «Добрянка»

Депутатське звернення до начальника Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України щодо руху транспортних засобів через пункт пропуску «Добрянка» 07 Липня 2017

07 Липня 2017

Начальнику Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України

Курнікову В.В.

 

м. Житомир, вул. Промислова, 5, 10000 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Валеріє Валерійовичу!

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України та як представник громади Ріпкинського району Чернігівської області, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Добрянського селищного голови Ріпкинського району Чернігівської області щодо руху транспортних засобів через пункт пропуску «Добрянка».

Вказується, що приводом звернення слугували численні скарги мешканців села Добрянка Ріпкинського району Чернігівської області, яким не зручно здійснювати перетин Державного кордону України у пункті пропуску «Нові Яриловичі», оскільки місцевий пункт пропуску «Добрянка» тимчасово закритий для перетину автомобільним транспортом, у зв’язку з африканською чумою свиней. Зазначається, що цей пункт пропуску досі не працює у штатному режимі.

У зв’язку з цим, керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас повідомити про строки тимчасового припинення руху автомобільного транспорту через пункт пропуску «Добрянка» Чернігівської області.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та на адресу заявника: пл. Центральна, 8, смт. Добрянка, Ріпкинський район, Чернігівська область, 15011.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо руху транспорту через пункт «Добрянка»

Відповідь заявнику: Шабовта-Самуйліч

Зворотний зв'язок