Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до начальника служби автомобільних доріг у Чернігівській області щодо ремонту дорожнього покриття від с. Олешня до с. Олександрівка Ріпкинського району

Депутатське звернення до начальника служби автомобільних доріг у Чернігівській області щодо ремонту дорожнього покриття від с. Олешня до с. Олександрівка Ріпкинського району 16 Червня 2017

16 Червня 2017

Начальнику Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

         Гуземі В.А.

 м. Чернігів, вул. Київська, 17, 14005

  

 ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 Шановний Володимире Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Ріпкинського району Чернігівської області, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло колективне звернення мешканців с. Олександрівка, та голови Олешнянської сільської ради Сороки Л. М. Ріпкинського району, Чернігівської області щодо вирішення питання ремонту дорожнього покриття.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, на дільниці автомобільного шляху  від с. Олешня до с. Олександрівка Ріпкинського району стан дорожнього покриття перебуває у вкрай незадовільному стані та потребує капітального ремонту.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про автомобільні дороги» (далі - Закон) державне управління автомобільними дорогами загального користування здійснює Державна служба автомобільних доріг України, що є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і  координується Кабінетом Міністрів України через керівника центрального органу виконавчої влади у галузі транспорту і який має свої органи управління на місцях.

Згідно положень ст. 11 Закону основними обов'язками органу державного управління автомобільними дорогами загального користування, серед іншого, є організація будівництва, реконструкції,  ремонту та утримання   автомобільних   доріг за встановленими для них будівельними нормами, державними стандартами і нормами.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас вжити всіх можливих заходів щодо проведення ремонту дорожнього покриття на дільниці автомобільного шляху  від с. Олешня до с. Олександрівка Ріпкинського району.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та на адресу заявників: вул. Пушкіна, 20-а, с. Олександрівка, Ріпкинський район, 15030, та вул. Трудова, 34, с. Олешня, Ріпкинський район, 15030

Додаток: копія звернення з додатками на 3-х арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь:щодо ремонту дорожного покриття від с.Олешня до с.Олександрівка  

Відповідь заявнику: Алексієнко А.А., Сорока Л.М.

Зворотний зв'язок