Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради щодо самовільного захвату земельної ділянки

Депутатське звернення до Начальника управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради щодо самовільного захвату земельної ділянки

05 Квітня 2019

Начальнику управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради

Калюжному С. І.

вул. Кирпоноса, 9,

м. Чернігів, 14000

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Сергію Івановичу !

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Чикіди Ганни Василівни, яка проживає за адресою: вул. Л. Українки, буд. 46, м. Чернігів, 14000, щодо самовільного захвату земельної ділянки.

У своєму зверненні заявниця скаржиться на свого сусіда, який мешкає в будинку №28 по вулиці Лесі Українки, який самовільно загородив аварійний схил гори, внаслідок чого заявниця не може потрапити до своєї приватизованої земельної ділянки та підпірної стіни.

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та в межах своєї компетенції вжити необхідних заходів реагування з порушених питань. За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.    

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Чикида Г.В.

Зворотний зв'язок