Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника Управління ДМС у Чернігівській області щодо сприяння у вирішенні питання відновлення паспорта громадянина України

Депутатське звернення до Начальника Управління ДМС у Чернігівській області щодо сприяння у вирішенні питання відновлення паспорта громадянина України 07 Березня 2019

07 Березня 2019

Начальнику Управління ДМС у Чернігівській області

Лук’янець К.В.

_____________________________

вул. Шевченка, 51-а,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Ксеніє Вікторівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Козіна Петра Сергійовича, 1962 р.н., який проживає за адресою: 15518, вул. Редьківська, буд. 7-а, с. Редьківка Чернігівського району, Чернігівської області щодо сприяння у вирішенні питання відновлення паспорта громадянина України.

З обставин викладених у зверненні заявник скаржиться на довготривале оформленням паспорта громадянина України. Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушеного у зверненні питання. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.    

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Козін П.С.

Відповідь: щодо відновлення паспорта громадянина України

Зворотний зв'язок