Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління Держпраці у Чернігівській області щодо порушення законодавства про працю

Депутатське звернення до Начальника управління Держпраці у Чернігівській області щодо порушення законодавства про працю 12 Березня 2018

12 Березня 2018

Начальнику управління Держпраці у Чернігівській області

Дорошенку С.В.

вул. П’ятницька, 39,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ 

Шановний Сергію Володимировичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Дворецької Любові Іванівни, яка проживає за адресою: вул. Нова, 5, кв.13, с. Смолин, Чернігівського району, щодо порушення законодавства про працю.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, заявник в період часу з 20.11.2011 року по 10.05.2012 рік працювала у філії «Смолинський торфозавод» Державного підприємства «Чернігівторф» на посаді інженера з охорони праці. Однак, при звільненні з Дворецькою Л. І. не проведено повний розрахунок, зокрема, наявний борг із заробітної плати у розмірі 1719,19 грн., який підприємство сплатити відмовляється.

Відповідно до приписів Положення про Державну службу України з питань праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 року № 96,  основними завданнями Держпраці, зокрема, є реалізація державної політики у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами, здійснення державного гірничого нагляду, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.

У зв’язку з цим, керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції здійснити перевірку обставин, викладених у зверненні, та у разі виявлення порушень вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення з додатками на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь на звернення: Дворецька Л.І.

Відповідь: щодо порушення законодавства про працю

Зворотний зв'язок