Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до начальника управління держпраці у Чернігівській області щодо невиплати заробітної плати громадянину Анісенко А.М.

Депутатське звернення до начальника управління держпраці у Чернігівській області щодо невиплати заробітної плати громадянину Анісенко А.М. 24 Травня 2017

24 Травня 2017

Начальнику Управління Держпраці у Чернігівській області

Дорошенку С.В.

 

вул. П'ятницька, 39,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Сергію Володимировичу!

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Анісенко Анатолія Михайловича, мешкає за адресою вул. Рокосовського, 51, кв. 70,   м. Чернігів щодо невиплати заробітної плати. 

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, перед заявником зі сторони ПАТ «Чернігівбуд» мається заборгованість по заробітній платі за період з 2012 по 2017 рік у розмірі 100 000,00 грн. Вказується, що всупереч вимогам Кодексу України про працю остаточного розрахунку на момент звільнення із заявником проведено не було. Письмові звернення до роботодавця щодо не виплати заробітної плати залишились без розгляду.

Приписами Положення про Державну службу України з питань праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 року № 96, визначено, що основними завданнями Держпраці, зокрема, є реалізація державної політики у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами, здійснення державного гірничого нагляду, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас провести перевірку викладених у зверненні обставин та вжити передбачених чинним законодавством заходів реагування.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Рокосовського, 51, кв. 70.

Додаток: копія звернення на 9 арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь:щодо виплати заробітної плати. 

Відповідь заявнику: Анісенко А.М.

Зворотний зв'язок