Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальнику управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області щодо перевірки правомірності прибудови навісів для автомобілів до будинку

Депутатське звернення до Начальнику управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області щодо перевірки правомірності прибудови навісів для автомобілів до будинку 05 Лютого 2019

05 Лютого 2019

Начальнику управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області
Коваленко Л. В.

____________________________

просп. Миру, 21-А

м. Чернігів, 14006

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Людмило Василівно!

 

На підставі ст.ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Стах Тетяни Федорівни, 16.08.1949 р. н., яка проживає за адресою: вул. Текстильників, буд.35, кв.10, м. Чернігів, 14000, щодо перевірки правомірності прибудови навісів для автомобілів до будинку № 35 по вул. Текстильників, у м. Чернігові під вікнами мешканців кв. № 3 та кв. № 4, та їхнього знесення.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні вбачається, що побудовані навіси для автомобілів ймовірно суперечать вимогам проти пожежної безпеки зазначеного вище будинку.

Звернення жителів до компетентних органів проблему не вирішили, оскільки будь-які рішення чи заходи реагування за наслідками їхнього розгляду досі не прийняті. У зв’язку з цим, Стах Т. Ф., ставить питання щодо знесення незаконно прибудованих навісів для автомобілів до буд. № 35 по вул. Текстильників, у м. Чернігові.

Відповідно до положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» правами надання дозволів на виконання будівельних робіт, проведення перевірок відповідності виконання підготовчих та будівельних робіт вимогам будівельних норм, державних стандартів та правил, зупинення підготовчих та будівельних робіт та здійснення державного архітектурно – будівельного контролю у сфері містобудівної діяльності наділена Державна архітектурно – будівельна інспекція України.

Враховуючи наведене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушених питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.    

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Стах Т.Ф.

Зворотний зв'язок