Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальнику управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області щодо перевірки відповідності будівництва газозаправної станції по просп.Миру,306, у м. Чернігові

Депутатське звернення до Начальнику управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області щодо перевірки відповідності будівництва газозаправної станції по просп.Миру,306, у м. Чернігові 25 Вересня 2018

25 Вересня 2018

Начальнику управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області
Коваленко Л. В.

____________________________

просп. Миру, 21-А,

м. Чернігів, 14006

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Людмило Василівно!

 

На підставі ст.ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від мешканців м. Чернігова, а саме вулиць Неборака, Ударна, Смирнова, Тичини, щодо перевірки відповідності будівництва газозаправної станції по просп.Миру,306, у м. Чернігові.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні мова йде про те, що 23-24.08.2018 року, невідомими особами в зоні між вул. Неборака та автозаправною станцією АNP у м. Чернігів збудовано огороджений будівельний майданчик, адреса якого просп.Миру,306.

В процесі встановлення обставин заявниками було з’ясовано, що Чернігівська міська рада своїм рішенням надала під будівництво газозаправної станції КП «Чернігівбудінвест» земельну ділянку орієнтовною площею 0,1864 га по просп. Миру від вул. Небораки в постійне користування.

Зазначається, що в’їзд на газозаправну станцію планується відразу під буд. № 4 по вул. Неборака. Також, жителі даного району стверджують, що будівництво газозаправної станції потребує знищення більше 20 листяних порід дерев, в результаті чого буде знищено зелену зону, яка захищає житлові будинки від неподалік розташованої АЗС АNP.

Відповідно до положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» правами надання дозволів на виконання будівельних робіт, проведення перевірок відповідності виконання підготовчих та будівельних робіт вимогам будівельних норм, державних стандартів та правил, зупинення підготовчих та будівельних робіт та здійснення державного архітектурно – будівельного контролю у сфері містобудівної діяльності наділена Державна архітектурно – будівельна інспекція України.

На підставі зазначеного вище, прошу Вас перевірити обставини, викладені у зверненні, та вжити всіх можливих заходів щодо перевірки відповідності будівництва газозаправної станції по пр. Миру, 306 у м. Чернігові законодавству України в галузі будівництва та місцевим правилам забудови населених пунктів, а також надати інформацію про забудовника та наявності у нього права на будівництво зазначеного об’єкту.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7, та на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Колективне звернення

Відповідь заявнику: Колективне звернення

Зворотний зв'язок