Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо надання субсидії на оплату житлово – комунальних послуг

Депутатське звернення до Начальника управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо надання субсидії на оплату житлово – комунальних послуг 06 Лютого 2018

06 Лютого 2018

Начальнику управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Марчук І. П.

______________________________

вул. І.Мазепи,19, м.Чернігів,14017

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановна Ірино Петрівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшли звернення Мусієнко Ніни Павлівни, яка проживає за адресою: вул. Пирогова, б.22, кв.56, м. Чернігова з приводу отримання субсидії на оплату житлово – комунальних послуг.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявнику, серед іншого, призначена субсидія на оплату послуг з газопостачання. Порушується питання щодо надання роз’яснень стосовно розміру призначеної Мусієнко Н. П. субсидії та порядку його визначення.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас надати Мусієнко Н. П. вичерпні роз’яснення по суті порушених у зверненні питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Мусієнко Н.П.

Відповідь заявнику: Мусієнко Н.П.

Зворотний зв'язок