Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради щодо сприяння в отриманні інформації про хворих дітей міста Чернігова, які не лікуються в Україні

Депутатське звернення до Начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради щодо сприяння в отриманні інформації про хворих дітей міста Чернігова, які не лікуються в Україні 15 Січня 2019

15 Січня 2019

Начальнику управління охорони здоровя Чернігівської міської ради

Кухарю В. В.

просп. Миру, 44

м. Чернігів, 14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Вікторовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Железняка Олега Миколайовича, 10.09.1963 р. н., який проживає за адресою: вул.Межова,39, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння в отриманні інформації про хворих дітей міста Чернігова, які не лікуються в Україні. Відповідно до обставин викладених у зверненні вбачається, що Железняк О. М., порушує питання отримання офіційної інформації від Управління охорони здоров’я ЧМР про хворих дітей міста Чернігова, які не лікуються в Україні, з ціллю можливості фінансування їхнього лікування за рахунок благодійних організацій. Також, заявник вказує, що при зверненнях останнього до Управління охорони здоров’я ЧМР в минулі періоди за наданням необхідної інформації, Управління завжди надавало запитувану інформацію та сприяло в контактуванні з батьками хворої дитини.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути питання викладені в зверненні, та в межах компетенції, назвати заявнику сприяння у вирішенні порушеного питання. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

        

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Железняк О.М.

Зворотний зв'язок