Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації щодо отримання слухового апарату

Депутатське звернення до Начальника Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації щодо отримання слухового апарату 19 Липня 2018

19 Липня 2018

Начальнику Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Гармашу П. П.

____________________________

вул. Івана Мазепи, 16,

м. Чернігів, 14005

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Петре Петровичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Царук Павла Петровича, який проживає за адресою: вул.1-ї Гвардійської Армії,4, кв.341, м.Чернігова, щодо отримання слухового апарату.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявником порушується питання надання його дружині – Царук Марії Андріївні, слухового апарату. Вказується, що внаслідок скрутного матеріального стану самостійно заявник порушене питання вирішити не може.

Відповідно до положень ст. 38 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від 21 березня 1991 року особам з інвалідністю і дітям з інвалідністю надаються безоплатно або на пільгових умовах на підставі індивідуальної програми реабілітації послуги із соціально-побутового і медичного обслуговування, технічні та інші засоби реабілітації (засоби для пересування, протезні вироби, сурдотехнічні засоби, мобільні телефони для письмового спілкування тощо), вироби медичного призначення (індивідуальні пристрої, протези очей, зубів, щелеп, окуляри, слухові та голосоутворювальні апарати, ендопротези, сечо- та калоприймачі тощо), а також автомобілі, крісла колісні з електроприводом - за наявності відповідного медичного висновку.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини, викладені у зверненні, та вжити необхідних заходів з вирішення порушених питань.

Додаток на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо отримання слухового апарату

Відповідь заявнику: Царук П.П.

Зворотний зв'язок