Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо передачі будинку № 1 по вул. Д. Самоквасова Чернігівським міським електричним мережам для проведення прямих розрахунків за спожиту електроенергію

Депутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо передачі будинку № 1 по вул. Д. Самоквасова Чернігівським міським електричним мережам для проведення прямих розрахунків за спожиту електроенергію 19 Листопада 2018

19 Листопада 2018

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

____________________________

вул. Реміснича, 19

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

(в порядку ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»)

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від гр. Горбатюк Любіни Володимирівни, 04.02.1958 р. н., яка проживає за адресою: вул. Д. Самоквасова, буд. 1, кв. 100, м. Чернігів, 14000, щодо передачі будинку № 1 по вул. Д. Самоквасова Чернігівським міським електричним мережам для проведення прямих розрахунків за спожиту електроенергію.

У відповідності до обставин викладених у зверненні та доданих документів вбачається, що жителі буд. № 1 по вул. Д. Самоквасова у м. Чернігові з 2013 року по 2017 рік неодноразово зверталися із проханням, як зазначено у зверненні, передати вказаний будинок Чернігівським міським електричним мережам для проведення прямих розрахунків за спожиту електроенергію до: ЖЕК № 9, міського голови Атрошенко В. А., ТОВ «Майас Сілтус», ПАТ «Чернігівобленерго», але порушене питання до даного часу так і не вирішено.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені в зверненні та в межах компетенції вжити необхідних заходів для вирішення порушеного питання, та надати заявнику вичерпні роз’яснення з порушеного у зверненні питання.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Горбатюк Л.В.

Відповідь заявнику: Горбатюк Л.В.

Відповідь: щодо передачі будинку № 1 по вул. Д. Самоквасова Чернігівьким міським електричним мережам для проведення прямих розрахунків за спожиту електроенергію

Зворотний зв'язок