Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальнику управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо проведення ремонту будинку

Депутатське звернення до Начальнику управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо проведення ремонту будинку 25 Вересня 2018

25 Вересня 2018

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

____________________________

вул. Реміснича, 19,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від Прилепи Валентини Іванівни, 11.01.1946 р. н., яка проживає за адресою: вул. Самострова, 9/69, м. Чернігів щодо проведення ремонту будинку.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, будинок № 9 по вул. Самострова у м. Чернігові потребує негайного ремонту, та відноситься до відання ПП «Техкомсервіс». Зазначається, що будинку більше 34 років. Під час усної розмови заявниці з директором ПП «Техкомсервіс» по телефону, було повідомлено, що будь-які роботи в тому числі ремонтні по даному будинку не проводяться у зв’язку з відсутністю коштів.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити необхідних заходів з вирішення порушених у зверненні питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо проведення ремонту будинку

Відповідь заявнику: Прилепа В.І.

Зворотний зв'язок