Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо благоустрою території

Депутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо благоустрою території 19 Липня 2018

19 Липня 2018

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

____________________________

вул. Реміснича, 19,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Кошіль Ірини Володимирівни, яка проживає за адресою: вул. В’ячеслава Чорновола, б. 49/2, кв. 35, м. Чернігів, щодо благоустрою території.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, на прибудинковій території б. №49/2 по вул. В’ячеслава Чорновола пішохідний тротуар перебуває у аварійному стані та потребує ремонту. Також, порушується питання проведення ремонту бетонної огорожі вздовж цвинтаря по вул. В’ячеслава Чорновола.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити необхідних заходів з вирішення порушених у зверненні Кошіль І. В. питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо благоустрою території

Відповідь заявнику: Кошіль І.В.

Зворотний зв'язок