Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо ремонту будинку

Депутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо ремонту будинку 18 Квітня 2018

18 Квітня 2018

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

вул.Реміснича,19,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Маслакової Маргарити Олександрівни, яка проживає за адресою: вул. Старостриженська, 12, кв.10, м. Чернігів, щодо ремонту будинку.

Зокрема, у зверненні порушується питання щодо проведення ремонту покрівлі будинку та внутрішньо будинкових сходинок. Вказується, що протягом останніх 40 років жодних ремонтних робіт у вказаному будинку не здійснювалось.

Відповідно до положень п. 1 абз. 1 ст. 15 Житлового кодексу УРСР виконавчі комітети районних, міських, районних у містах Рад народних депутатів у межах і в порядку, встановлених законодавством Союзу РСР, цим Кодексом та іншими актами законодавства Української РСР, на території району, міста, району в місті, серед іншого керують житловим господарством, забезпечують належний технічний стан, капітальний і поточний ремонт житлового фонду, що є у віданні Ради.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушених питань. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.        

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо ремонту будинку

Відповідь заявнику: Маслакова М.О.

Відповідь заявнику:  щодо ремонту будинку

Відповідь заявнику: Маслакова М.О.

Зворотний зв'язок