Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо ремонту дороги

Депутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо ремонту дороги 12 Червня 2018

12 Червня 2018

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

вул. Реміснича, 19,

м .Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Павленок Олександри Іванівни, яка проживає за адресою: вул. Попудренка,12, кв.39, м. Чернігова щодо ремонту дороги. Заявником порушується питання відновлення асфальтного покриття у міжквартальному проїзду біля будинку проживання заявника.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити необхідних заходів з вирішення порушених у зверненні питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо ремонту дороги

Зворотний зв'язок