Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо ремонту даху будинку над її квартирою

Депутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо ремонту даху будинку над її квартирою 25 Вересня 2018

25 Вересня 2018

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

____________________________

вул. Реміснича, 19, м. Чернігів

14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від громадянки Пилипчак Людмили Михайлівни, яка проживає за адресою: вул. Єськова, 10, корпус 3, кв. 36, у м. Чернігів, щодо ремонту даху будинку над її квартирою.

Вказується, що з 2005 року квартиру Пилипчак Л. М., постійно затоплює з даху будинку. Зазначається, що дах будинку потребує негайного ремонту, ставиться питання що до бездіяльності управителя будинку.

Звернення до КП «ЖЕК» № 13 жодного результату не дали. Квартплату заявниця сплачує регулярно та не має заборгованості.

Відповідно до положень п. 1 абз. 1 ст. 15 Житлового кодексу УРСР виконавчі комітети районних, міських, районних у містах Рад народних депутатів у межах і в порядку, встановлених законодавством Союзу РСР, цим Кодексом та іншими актами законодавства Української РСР, на території району, міста, району в місті, серед іншого керують житловим господарством, забезпечують належний технічний стан, капітальний і поточний ремонт житлового фонду, що є у віданні Ради.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушених у зверненні питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо ремонту даху будинку

Відповідь заявнику: Пилипчак Л.М.

Зворотний зв'язок