Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо стану контейнерів для збору твердих побутових відходів

Депутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо стану контейнерів для збору твердих побутових відходів 18 Жовтня 2017

18 Жовтня 2017

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

____________________________

вул. Реміснича, 19, м. Чернігів

14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Клименка Павла Даниловича, проживає за адресою вул. 1-ї Гвардійської Армії,               б. 16, кв. 98, м. Чернігів, щодо стану контейнерів для збору твердих побутових відходів.

Заявник вказує, що сміттєві контейнери, розташовані у другому під’їзді б. №16 по вул. 1-ї Гвардійської Армії перебувають у незадовільному технічному стані та потребують заміни.

Відповідно до положень п. 2. 15. Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова, затверджених рішенням Чернігівської міської ради від 29 липня 2011 року урни (контейнери) повинні утримуватися в належному естетичному, технічному стані та щоденно звільнятися від сміття до 9-ої години ранку (контейнери–за окремим графіком, погодженим з організацією–виконавцем послуг).

Відповідальність за технічний стан контейнерів для збору твердих побутових відходів несе їх власник (балансоутримувач) (п. 2.22 Правил).

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини, викладені у зверненні, та вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника.  

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо стану контейнерів для збору твердих побутових відходів

Відповідь: щодо стану контейнерів для збору твердих побутових відходів

Відповідь заявнику: Клименко П.Д.

Зворотний зв'язок