Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо поточного ремонту

Депутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо поточного ремонту 24 Січня 2018

24 Січня 2018

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

вул. Реміснича, 19, м. Чернігів

14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Копачевської Ольги Василівни, яка проживає за адресою: просп. Перемоги б. 32, кв. 5, м. Чернігів, щодо поточного ремонту .

Зокрема, у зверненні зазначається, що з червня 2017 року у помешканні заявника відсутнє водопостачання, внаслідок аварійного стану труб. Звернення Копачевської О. В. до комунальних служб вирішенню цього питання не сприяло.

Відповідно до положень п. 1 абз. 1 ст. 15 Житлового кодексу УРСР виконавчі комітети районних, міських, районних у містах Рад народних депутатів у межах і в порядку, встановлених законодавством Союзу РСР, цим Кодексом та іншими актами законодавства Української РСР, на території району, міста, району в місті, серед іншого керують житловим господарством, забезпечують належний технічний стан, капітальний і поточний ремонт житлового фонду, що є у віданні Ради.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів з відновлення водопостачання за адресою проживання Копачевської О. В. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь на звернення: Копачевська О.В.

Відповідь: щодо поточного ремонту

Зворотний зв'язок