Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо видалення дерев

Депутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо видалення дерев 18 Жовтня 2017

18 Жовтня 2017

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

____________________________

вул. Реміснича, 19, м. Чернігів

14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Кравцова Сергія Костянтиновича, який проживає за адресою вул. В’ячеслава Радченка,               б. 4, кв. 4, м. Чернігів,  щодо видалення дерев.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, на прибудинковій території б. №4 по вул. В’ячеслава Радченка знаходиться чотири дерева, що перебувають у аварійному стані.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити необхідних заходів з вирішення порушених у зверненні Кравцова С. К. питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника.  

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо видалення дерев

Відповідь заявнику: Кравцов С.К.

Зворотний зв'язок